Մեր մասին

Սովորողների բլոգները․

  1. Ալեքյան Նարեկ
  2. Այվազյան Վիկտորյա
  3. Բարսեղյան Արթուր
  4. Գասպարյան Մարի
  5. Գասպարյան Նարե
  6. Գրիգորյան Գևորգ
  7. Թովմասյան Ենոք
  8. Հարությունովա Մարիա
  9. Մանգասարյան Սիլվի
  10. Մնացականյան Տիգրան
  11. Սողոմոնյան Լիա
  12. Մանուկյան Նարե
  13. Մովսիսյան Լուսինե
  14. Գասպարյան Ռաֆայել
  15. Հակոբյան Վարդան
  16. Հարությունյան Արեն
  17. Սողոյան Արեգ
  18. Գրիգորյան Էլլա
  19. Մանուկյան Ալեքսանդր
  20. Նիկողոսյան Ալեքս
  21. Երիցյան Կարինա
  22. Հովհաննիսյան Կառլեն
  23. Պողոսյան Արեգ
  24. Գրիգորյան Արթուր
  25. Աթանեսյան Գայանե

Հյուսիսային դպրոցի 2-1 դասարան․ սովորողների անհատական էջերը ուսումնական բլոգում/2019-2020ուստարի/

  1. Ալեքյան Նարեկ
  2. Այվազյան Վիկտորյա
  3. Բարսեղյան Արթուր
  4. Գասպարյան Մարի
  5. Գասպարյան Նարե
  6. Գրիգորյան Գևորգ
  7. Թովմասյան Ենոք
  8. Հարությունովա Մարիա
  9. Հարությունյան Հայկ
  10. Մանգասարյան Սիլվի
  11. Մնացականյան Տիգրան
  12. Սողոմոնյան Լիա
  13. Փերիխանյան Դանիել
  14. Մանուկյան Նարե
  15. Մովսիսյան Լուսինե
  16. Գասպարյան Ռաֆայել
  17. Հակոբյան Վարդան
  18. Հարությունյան Արեն
  19. Սողոյան Արեգ
  20. Գրիգորյան Էլլա
  21. Չամիչէան Ժան
  22. Մանուկյան Ալեքսանդր
  23. Նիկողոսյան Ալեքս
  24. Ասատրյան Մարիա
  25. Երիցյան Կարինա
  26. Հովհաննիսյան Կառլեն

Երկարացված օրվա ծառայությունից օգտվող սովորողներ

  1. Ալեքյան Նարեկ
  2. Այվազյան Վիկտորյա
  3. Բարսեղյան Արթուր
  4. Գասպարյան Մարի
  5. Գասպարյան Նարե
  6. Գասպարյան Ռաֆայել
  7. Գրիգորյան Գևորգ
  8. Գրիգորյան Էլլա
  9. Հակոբյան Վարդան
  10. Հարությունյան Արեն
  11. Մնացականյան Տիգրան
  12. Նիկողոսյան Ալեքս
  13. Սողոմոնյան Լիա
  14. Սողոյան Արեգ
  15. Գրիգորյան Արթուր
  16. Աթանեսյան Գայանե

Տրանսպորտի ծառայությունից օգտվող սովորողներ

  1. Ալեքյան Նարեկ — 13
  2. Այվազյան Վիկտորյա — 11/7
  3. Գրիգորյան Գևորգ — 6
  4. Մանուկյան Ալեքսանդր — 34
  5. Հարությունյան Արեն — 40
  6. Մնացականյան Տիգրան — 6
  7. Սողոմոնյան Լիա — 6/9
  8. Սողոյան Արեգ — 21
  9. Երիցյան Կարինա  — 47
  10. Գրիգորյան Արթուր — 42
  11. Աթանեսյան Գայանե — 1
  12. Մանգասարյան Սիլվի — 6

Ընտրությամբ գործունեության խմբեր

Բանավոր մաթեմատիկա

  1. Գասպարյան Ռաֆայել
  2. Գրիգորյան Արթուր
  3. Աթանեսյան Գայանե
  4. Հարությունյան Արեն
  5. Բարսեղյան Արթուր
  6. Պողոսյան Արեգ
  7. Մնացականյան Տիգրան

Մարզական գործունեություն

  1. Կարինե Երիցյան
  2. Կառլեն Հովհաննիսյան
  3. Ալեքսանդր Մանուկյան

Երաժշտական գործունեություն

  1. Արեգ Սողոյան

Տեխնոլոգիական գործունեություն/կերպարվեստ

  1. Ալեքյան Նարեկ
  2. Այվազյան Վիկտորյա
  3. Գասպարյան Մարի
  4. Գասպարյան Նարե
  5. Գրիգորյան Գևորգ
  6. Թովմասյան Ենոք
  7. Հարությունովա Մարիա
  8. Մանգասարյան Սիլվի
  9. Սողոմոնյան Լիա
  10. Մանուկյան Նարե
  11. Մովսիսյան Լուսինե
  12. Հակոբյան Վարդան
  13. Գրիգորյան Էլլա
  14. Նիկողոսյան Ալեքս